Naši lidé

Anička

24.10.2022 20:59

Anička

Cvičení dětí a rodičů (1-3 roky) v pátek od 9:30, volná herna v pondělí v 9:30.

Momentálně jsem v první řadě maminkou super akční Elišky a teď i instruktorkou na cvičení rodičů a dětí a snažím se společně s Danielou utahat nejen ty naše ale i Vaše děti.

Kromě běhání okolo plotny a Elišky mě baví a naplňuje i běh v přírodě, turistika, cyklistika, posilování, jóga nebo jakákoli jiná aktivita nejlépe v přírodě, při které se vyplaví endorfiny a celý svět se pak zdá mnohem krásnější a problémy zanedbatelnější.

Pavlína

17.11.2021 20:26

Pracuji jako učitelka na ZŠ. Jsem cvičitelkou - nyní instruktorkou od roku 1995, v Pokraticích od roku 1990.

Vedu cvičení dívek od 7 do 15 let. Zde se převážně věnujeme cvičení na gymnastickém nářadí. V jarních měsících organizuji turistickou soutěž Sportu pro všechny “Medvědí stezkou” pro děti od cca 8 do 18 let (pro okres Litoměřice).

Chodím i na nedělní cvičení seniorů, kde vedu rozcvičky a v obdobích, kdy se věnujeme nácviku hromadných vystoupení, vedu přípravu ženské části skladeb.

Ráda se věnuji i turistice, rekreačnímu volejbalu a zpívánkami s přáteli.

Dana

10.11.2021 20:46

instruktorka zdravotního cvičení, momentálně na odpočinku. Na fotce úplně vpravo se svými věrnými cvičenkami.

LÍBA

01.11.2021 09:00

Instruktor kondičního posilování, cvičitel SPV, instruktor břišního pekáče, Flowinu, a další pohybová školení (ADK, Fitball, zdravá záda, bodyform, step aerobik; kurz sportovní výživy; trenér beachvolejbalu a skoků na trampolíně)

- vedení kondičních skupinových lekcí různého zaměření od roku 2007, aktuálně je moje pondělní tabata, ostatní lekce zaskakuji dle potřeby, s Káťou přes zimu zařazujeme nedělní lekce; občas přesvědčím někoho z řad cvičících, aby se z něj stal také instuktor a pak mu do toho na začátku trochu "kecám" a snažím se pomoct

- ve svém hlavním denním časem jsem zaměstnanec jako většina z nás i vás, sportovní aktivity provozuji ve svém volnu, kromě instruktorských aktivit jsem pro každou sportovní "srandu", kterou mi mé tělo ještě dovolí, hraju aktivně beachvolejbal, jezdím na kole a bruslích, turistika je taky bezva (s hůlkama ještě lepší, přece jen ty nohy potřebujou trochu odlehčit), jen už těch km nesmí být moc

- za svých mladých let jsem byla aktivní závodnicí litoměřického oddílu skoků na trampolíně, asi mi to i celkem šlo

Líba je prostě PRIMA HOLKA A PARŤAČKA

na tomto světě od roku 1984

Líba je prostě PRIMA HOLKA A PARŤAČKA

Honza

20.10.2021 20:36

Asi nejstarší instruktor, dnes již spíše zaskakující, podílí se zejména na cvičení seniorů.

Mojí doménou jsou pódiová cvičení – tedy cvičení skupiny při hudbě, s náčiním  i  bez něho. Pravidelně každé čtyři roky připravuji naši skupinu na vystoupení na světové gymnaestrádě (2011 Lausanne, 2015 Helsinky, 2019 Dornbirn, 2023 Amsterdam) a na Všesokolské slety.

Také rekreační sporty, např. badminton, líný tenis, a další, baví  naši partu seniorů, kteří se těší na moje občasné rozcvičky.

Pohyb je život – moje krédo, které rád předávám ostatním.

FOTO z gymnaestrády vDornbirnu 2019

DANIELA a MARTINA

28.09.2021 21:41

Cvičení dětí a rodičů (1-3roky), volná herna

Jsme sestry a maminky dohromady šesti dětí, které je potřeba smysluplně zaměstnat. A proto jsme si obě udělaly kurz Instruktora základních pohybových aktivit předškolních dětí a rodičů a dětí. V tuto chvíli vedeme cvičení pro děti předškolkového věku v dopoledních hodinách 2x týdně. Kromě dětí nás baví jakýkoliv sport, četba, ale i ruční práce. Rády cestujeme a podnikáme s rodinami výlety do přírody.

JANA

25.09.2021 21:26

Ahoj, jmenuji se Jana.
Jsem studentka chemie a zároveň působím na střední škole. Ve volném čase se ráda věnuji pohybu a hraju volejbal.
Školy mě většinou zaměstnávají natolik, že mě v tělocvičně moc nepotkáte, ale pokud mě uvidíte, bude to nejspíše na cvičení pro předškoláky, kde jsem jako pomocný instruktor. Nebo si jdu jen zacvičit na TABATU či kruhový intervalový trénink, ZATÍMCO na lekcích FLOWIN NEBO břišní pekáč se objevuji velmi zřídka. U všech vyjmenovaných lekcí pro ženy jsem "záložní" instruktor, TEDY zaskakuji, pokud je potřeba.

KATKA

13.08.2018 08:57

FLOWIN, BP/posilování břicha

Motto?
Když jsem to dokázala já, zvládne to každý.

Kvalifikace :
- Instruktor kondičního posilování
- Flowin "Basic "

O mě :
pracuji v malé rodinné firmě
4 roky se aktivně věnují kondičnímu cvičení (návštěvy skupinových lekcí s různým zaměřením)
- cvičení mi pomohlo od bolestí zad a s tím související bolesti hlavy
- cvičení se pro mě stalo velkým koníčkem, při kterém se uvolním po náročném pracovním dni, je to relaxace
v roce 2017 jsem se rozhodla vyzkoušet skupinové cvičení také z druhé strany a stala jsem se instruktorkou