MoveWeek 2019 (27.5. - 2.6.)

01.06.2019 10:26

Týden pohybu v Pokraticích a Litoměřicích 2019

Již pošesté zorganizovali členové TJ Sokol Pokratice – Litoměřice z.s. několik pohybových, veřejně přístupných akcí, pro širokou veřejnost. Zapojili se do celoevropské akce MOVE WEEK s výzvou Pojď se hýbat. Všechny akce byly zdarma, v soutěžních akcích děti dostávaly malé odměny.
Již v pondělí si maminky s malými dětmi otestovali v tělocvičně svoji kondici, zahrály si a protáhly se. Večer si ženy zkusily Aerobic Dynamic KickBox. V úterý večer bylo připraveno cvičení zdraví. Ve středu si ženy vyzkoušely intervalový trénink, ve čtvrtek Flowin a Břišní pekáč. Páteční dopoledne patřilo malým dětem do 3 roků. A odpoledne byly připraveny 2 trampolíny s trenéry pro veřejnost – postupně se vystřídalo několik odvážlivců, další se přišli alespoň mrknout na naše špičkové skokany.
Sobotní akce na letním koupališti byla zaměřena na děti, ale rádi si zasoutěžili i dospělí. Ve spolupráci s městem a 33 sportovními oddíly a kluby města bylo připraveno mnoho soutěží, ukázek a atrakcí s účastí několika set dětí a jejich doprovodu.
Celý týden si užily hlavně děti, ať už v tělocvičně nebo soutěžemi na hřištích a koupališti – sladké odměny a sportovní vybavení jim udělaly určitě radost. Potěr má zájem se hýbat a to nás cvičitele, instruktory a trenéry potěšilo asi nejvíc.

FOTO z roku 2019