MoveWeek 2018 (28.5. - 3.6.)

04.06.2018 10:26

Týden pohybu v Pokraticích a Litoměřicích 2018

Již popáté zorganizovali členové TJ Sokol Pokratice – Litoměřice z.s. několik pohybových, veřejně přístupných akcí, pro širokou veřejnost. Zapojili se o celoevropské akce MOVE WEEK s výzvou Hýbej se s námi, která se konala v týdnu od 28.5. do 3.6.2018. Všechny akce byly zdarma, v soutěžních akcích děti dostávaly malé odměny.

Již v pondělí večer si ženy zkusily Aerobic Dynamic KickBox. V úterý večer bylo připraveno cvičení Zdravá záda. Ve středu si ženy vyzkoušely intervalový trénink, ve čtvrtek Flowin a Břišní pekáč. Páteční dopoledne patřilo malým dětem do 3 roků - maminky s malými dětmi si otestovaly v tělocvičně svoji kondici, zahrály si a protáhly se. Odpoledne byly připraveny 2 trampolíny s trenéry pro veřejnost – postupně se vystřídalo několik odvážlivců, další se přišli alespoň mrknout na naše špičkové skokany..

Sobotní akce na letním koupališti byla zaměřena na děti, ale rádi si zasoutěžili i dospělí. Ve spolupráci s městem a sportovními oddíly a kluby města bylo připraveno mnoho soutěží, ukázek a atrakcí s účastí několika set dětí a jejich doprovodu.

Celý týden si užily hlavně děti, ať už v tělocvičně nebo soutěžemi na hřištích a koupališti – sladké odměny a sportovní vybavení jim udělaly určitě radost. Potěr má zájem se hýbat a to nás cvičitele, instruktory a trenéry potěšilo asi nejvíc.