Pohár Sport Tvrzník opět pro Boženu

31.08.2009 07:11

Po sedmnácté v rámci soutěže regionální organizace sportu pro všechny a již po jedenácté jako turnaj O putovní pohár Sport Tvrzík, se utkaly týmy v otevřeném turnaji v halové kopané. Tradičně se hraje na umělém povrchu litoměřického zimního stadionu, který ale nyní prochází rekonstrukcí. Organizátoři tak pro letošní ročník vybrali umělé hřiště na ZŠ Ladova. Turnaj zorganizoval  oddíl SPV malé kopané TJ Sokol Pokratice, jehož tým se také turnaje zúčastnil.

Turnaje se zúčastnilo pět týmů, tři stálé a dva nové. Nováčky byli téměř domácí judisté a poprvé se představil tým 1.FC. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát deset minut. Turnaj poskytl drama až do poslední minuty, když se první tři týmy, Božena, Chaloupka a 1.FC vzájemně porazily a při rovnosti bodů rozhodl počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech. Z vítězství se tak opět po roce (celkově již počtvrté) radovalo mužstvo Božena Litoměřice. Na druhém místě skončila FC Chaloupka a pro nováčka zůstalo třetí místo.

Všechny tři týmy dostaly diplomy, fotbalový míč a pohár.

Účastníci:

FC Chaloupka, FC Božena, 1.FC Litoměřice,  Judo Litoměřice a TJ Sokol Pokratice

Výsledky :

Božena - Pokratice 1:0
Božena - Chaloupka 3:0
Božena - 1.FC 0:1
Božena - Judo 3:0
Chaloupka - Pokratice 1:0
Chaloupka - 1.FC 2:0
Chaloupka - Judo 1:0
1.FC - Pokratice       2:0
1.FC - Judo 4:1
Pokratice - Judo 4:0

KONEČNÉ POŘADÍ:

1.FC Božena Litoměřice
2.FC Chaloupka Litoměřice
3.1.FC Litoměřice
4.SPV TJ Sokol  Pokratice
5.Judo Litoměřice

Nejlepším střelcem byl Jan Merta (Božena) s 5 brankami.

Odkaz na článek zde