Volejbal 2013

18.05.2013 18:00

Letošní turnaj byl trochu poznamenán dopoledním deštěm a proto se soutěž mužů a žen konala v sokolovně Sokola Pokratice. Obě soutěže se hrály na jednom hřišti. Byl zvolen systém 2 setů do patnácti bodů.Soutěž smíšených družstev byla zahájena v 13.30 již na kurtech Sokola Litoměřice a byla ukončena v 17.30.

Soutěže se zúčastnila 3 družstva žen, 4 mužská a 5 smíšených. Všechny kategorie se hrály systémem každý s každým.

Účast na letošním turnaji byla ve všech kategoriích pěkná, bohužel počasí nám dopoledne tolik nepřálo.

Turnaj proběhl za příjemné atmosféry bez protestů. Soudcování jednotlivých zápasů zajišťoval zástupce SK Mondi Miroslav Škrabánek a dobrovolníci z nehrajících družstev. Družstva na 1.-3. místech obdržela drobné ceny.

Výsledky turnaje :

Soutěž žen: